Екс-губернатор Тернопільщини хоче посадити чиновників на вітчизняні «Шкоди» та «Ланоси»

21 Грудня 2017, 11:34
чижмарь

Колишній губернатор Тернопільщини (2007-10 рр.) Юрій  Чижмарь закликає підтримати законопроект Радикальної партії Ляшка «Купуй українське, плати українцям».

– Читаю гнівні коментарі щодо законопроекту від РПЛ «Купуй українське, плати українцям» і згадую, з яким гнівом преса і громадськість обурювалися, коли в 2005 році «Нафтогаз» купив для свого голови Олексія Івченка новенький «Мерседес». Тоді усі кинулися виясняти, на яких машинах їздять чиновники різних відомств і обурювалися, що за бюджетні гроші не купують вітчизняні марки «Шкода» і «Ланос», а їздять на іномарках. Вимагали внести відповідні норми в законодавстві. Згадую, скільки в 2010 році було критики, коли стало відомо, що виробляючи вітчизняні конкурентні літаки АН, Адміністрація Президента для потреб Президента замовили літак «Боїнг». Нарешті наша фракція вирішила реалізувати ідею «Купуй вітчизняне». Так що тепер змінилося? Чи дехто втратив позицію і став у позу?, – заявив Юрій Чижмарь.

Варто пригадати, що пропозиція радикалів – чистий клон ідеї, з якою в 2009 році виступала Українська народна партія Юрія Костенка. Тоді Українська народна партія просила не лінуватися і поглянути на штрих-код товарів, які купують українці. На вітчизняній продукції код починається цифрами 482. Без нагальної потреби, якщо це можливо, соратники Костенка просили утриматися від купівлі імпортних товарів.

Партії Костенка це не допомогло і нині ця політсила практично спочила в Бозі. Як буде з ідеєю-клоном ляшківців, покаже час…

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (2)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • фвапфуп

    21/12/2017

    Та всім вже зрозуміло, що це партія маргіналів. Хай собі лепечуть що завгодно.

  • Олесь

    21/12/2017

    Хочемо спочатку голубка Ляшка побачити на лайносі а за ним Чижмаря...

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?