Двоє буковинців увійшли до списку партії Саакашвілі

9 Липня 2019, 17:08

Двоє мешканців Чернівецької області увійшли до списку політичної партії “Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі”, яка планує балотуватися до Верховної Ради.

Зокрема, у списку партії, опублікованому на сайті ЦВК, зазначені 35-річний Микола Малий із Чернівців та 29-річний Микола Боднар із Кіцманщини, які ідуть у списку під 38 та 60 номером відповідно, пише molbuk.ua.

Зазначається, що Малий Микола Миколайович народився 19 березня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії “Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі”, проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 38.

Боднар Микола Іванович народився 22 травня 1990 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, помічник з безпеки руху заступника начальника депо, вагонне депо “Коломия”, член Політичної партії “Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі”, проживає в селі П’ядиківці Кіцманського району Чернівецької області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 60.

Автор:
https://molbuk.ua

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Арсений

    09/07/2019

    Вы забыли еще одного деятеля, Кобевка П.Д. Этот спит и видит членом очередной партии.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)