ДТП з кортежем Порошенка: постраждалий у реанімації

9 Березня 2018, 16:08
5a9e78a303d26-28616508-10216083956876689-5734357058733979541-o_1200

У Києві президентський кортеж збив на пішохідному переході чоловіка похилого віку. Потерпілого з переломом ноги і струсом мозку доставили в лікарню, а прес-секретар глави держави вже вибачився за інцидент і доручив надати всю необхідну допомогу пенсіонеру. Все про події зібрала служба ТСН.

ДТП сталася на перехресті Шовковичної та Інститутської вулиць. У центрі владного середмістя столиці регулювальник зупинив рух для проїзду президентського кортежу, але один із пішоходів вирішив перебігти дорогу.

На відео з камери спостереження з прилеглего офісу видно момент зіткнення. Перша машина з кортежу, яка збиває чоловіка похилого віку, зупиняється, регулювальник підходить до постраждалого і навіть не нахиляється – він прикриває собою збитого пішохода, пропускає решту машин і лише потім звертає на нього увагу.

Речник глави держави вже вибачився за інцидент і доручив надати всю необхідну допомогу постраждалому. В поліції переконують, що пішохід порушив правила дорожнього руху. Постраждалого забрали в лікарню, чоловік був при свідомості.

Для оформлення ДТП поліція перекрила половину вулиці. Чотири екіпажі поліції та слідчі ретельно виміряли схему дорожньо-транспортної пригоди та не менш ретельно приховували, кому належить авто, на якому номери синього кольору. Зазвичай такі машини належать міністерству внутрішніх справ, і згодом там повідомили, що авто дійсно належить поліції.

Спочатку приховували і імя постраждалого, але пізніше стало відомо, що це Василь Мисник, йому 87 років і він живе неподалік перехрестя. Сам він полковник внутрішньої служби у відставці, за радянських часів працював в системі МВС. Його син Павло розповів, що батько при тямі, для свого віку тримається добре, проте подробиці аварії не пам’ятає.

“Тяжкі переломи ноги, потрібна операція, але підозрюють інфаркт, тому, може, відкладуть”, – розповів син постраждалого Павло Мисник.

Лікарі підтверджують, що чоловік в реанімації, але при свідомості, і його життю нічого не загрожує. Можливість додаткових хірургічних втручань вивчається.

“Обстежений за всіма сучасними методами – і комп’ютерна томографія, і ультразвукове дослідження. Враховуючи його поважний вік, він знаходиться в реанімації”, – пояснив завідувач відділенням полі травми міської клінічної лікарні №17 Дмитро Мясніков.

У поліції переконують, що правила дорожнього руху порушив саме пішохід, бо переходив перехрестя на заборонений сигнал регулювальника.

“Регулювальником був поданий заборонений сигнал, тобто сигнал – не виходити на дорогу. Цей громадянин, незважаючи на це, вискочив. Відповідно, відбулось зіткнення з авто супроводу”, – заявив речник поліції Ярослав Тракало.

Автор:
https://tsn.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?