Дружина волинського поліцейського придбала квартиру

14 Травня 2019, 10:47
Шпиг

Начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига у 2018 році заробив 399 806 гривень, що в перерахунку на місяць склало понад 33 тисячі. Про це керівник волинських поліцейських повідомив у своїй декларації про майновий стан за минулий рік.

А загалом доходи Петра Шпига минулоріч становили майже пів мільйона гривень.  Окрім заробітної плати він отримав соціальну допомогу, благодійну допомогу, нагороду, кредит та нарахування «бонус плюс».

Його дружина Руслана Петрівна задекларувала подарунок за 20 тисяч гривень, натомість у неї відсутня заробітна плата, як й інші доходи продовж 2018 року. Водночас це не завадило жінці придбати в минулому році квартиру в Бродах площею 41,6 кв. м. Також у власності дружини головного волинського поліцейського є садовий (дачний) будинок (127,9 кв. м), дві земельні ділянки по 624 та 635 кв. м. Натомість у пана Шпиги у власності знаходиться 25 відсотків у луцькій квартирі площею 79,1 кв. м.   

З транспортних засобів у Петра Шпига задекларовані лише водні – човен «Колібрі» (2014 року випуску), придбаний за скромних шість тисяч гривень та мотор до човна «Mercury», вартість якого становить 25 380 грн.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)