Доступ до Вакарчука закритий, щоб не сказав зайвого

6 Грудня 2018, 9:34
Вакарчук

Люди сцени завжди були відкритими та доступними для ЗМІ. Таким донедавна був і відомий український співак Святослав Вакарчук. Однак останнім часом вийти на зв’язок з ним не  можуть навіть впливові українські видання та телеканали. Відсутність доступу до “тіла” можна пояснити тільки тим, що його політтехнологи відгороджують до пори до часу від представників ЗМІ, щоб той не сказав чогось зайвого.

Відомий журналіст і телеведуча Наталя Влащенко заявила, що “встановити контакт з Вакарчуком вже сьогодні неможливо ні в соцмережах, ні по телефону. Щільні ряди піарників прикривають його тіло”.

Дивно, що така публічна і “відкрита” людина недоступна журналістам. Можливо, існують побоювання, що Святослав завчасно скаже щось “не те”? Наприклад, в 2016 році відбувся скандал, коли Святослав Вакарчук на львівському медіа-форумі LMF-2016 заявив: “Україна не є абсолютно природним утворенням, а була зшита з різних шматочків”. Про це розповів народний депутат і журналіст Сергій Лещенко в своєму Twitter.

Позиція Вакарчука щодо гострих питань Криму, Донбасу завжди обтічна, він намагається уникати прямих відповідей на подібні питання, а в серпні 2014 року в інтерв’ю “Ехо Москви” заявив про неприйняття адміністративних обмежень на поїздки артистів (як українських, так і російських). Про Путіна майже жодного коментаря. Ця обережність в словах невипадкова і побічно свідчить про далекосяжні плани Святослава Вакарчука висунути свою кандидатуру на посаду президента України. Вже дуже технологічно його просувають.

В пул віп-агітаторів Вакарчука вже включилися політтехнологи Тарас Березовець, Юрій Романенко, Олексій Арістовіч та журналісти Дмитро Гордон, Мустафа Найєм. Закономірно проти Вакарчука виступають експерти, які симпатизують Опоблоку і Юлії Тимошенко. Сама влада різких рухів не робить, що дозволяє деяким експертам заявляти, що Святослав Вакарчук – проект Банкової. “Самопоміч”, “радикали” і “націоналісти” поки відмовчуються, але очевидно, що Вакарчук здатний потоптатися і на їхньому електоральному полі.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)