Депутати із «Самопомочі», БПП та «Свободи» в Івано-Франківській міськраді мають найбільші статки

7 Листопада 2018, 9:32
Івано-Франківська міська рада

Рейтинг депутатів Івано-Франківської міськради з найбільшими статками очолює Петро Гречанюк із «Самопомочі». Він та дружина задекларували понад 36,5 млн. грошових активів. З них 8 млн. грн. – це кошти, позичені третім особам, а решта – заощадження на рахунках і банківських скриньках в різних валютах. Про це дослідили експерти ГО “Центр політичних студій”.

Володимир Балагура із «БПП-“Солідарність” займає друге місце в рейтингу багатіїв Івано-Франківської міської ради. Він та його родина володіє активами у понад 20,2 млн. грн. Балагура та його дружина зберігають гроші у банківських скриньках та на рахунках у різних валютах.

«Бронзовий» призер рейтингу Сергій Палійчук, також із «БПП-“Солідарність”, володіє активами у понад 11,5 млн. грн. Більшість активів – це кошти позичені третім особам – депутат дав у борг 425 тис доларів США. Решту – кошти у банківських скриньках та на рахунках.

Депутат з ВО “Свобода” Сергій Абрам’як має активів на 10,1 млн. грн. На двох з дружиною готівкою тримають 25 тис доларів США. Також депутат має право на вимогу боргу у понад 357 тис. доларів США.

П’ятірку найбагатших депутатів замикає Микола Ковальчук з «БПП-“Солідарність” – його активи складають понад 9,5 млн. грн. – усе це кошти, які депутат позичив третім особам.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Сергій

    07/11/2018

    Борці за волю України і за добре життя мешканців Станіславова

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?