Депутат з Хмельниччини приховав у декларації понад 4 мільйони

13 Березня 2019, 15:24
82192-1_large

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) назвало топ-порушення антикорупційного законодавства за лютий 2019 року.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу Нацагентства.

Зокрема, перше місце посідає обґрунтований висновок за результатами перевірки декларації за 2016 рік, поданої депутатом Хмельницької обласної ради Андрієм Гордійчуком. Національне агентство встановило декларування недостовірних відомостей на загальну суму понад 4 млн 64 тис. грн.

Друге місце рейтингу посідає обґрунтований висновок за декларування завідомо недостовірних відомостей, складений щодо депутата Житомирської міської ради Сергія Підюри. За результатами перевірки декларації за 2016 рік встановлено недостовірні відомості на суму понад 2,9 млн грн.

Третє і четверте місця посідають два обґрунтованих висновки, складені за результатами з’ясування достовірності задекларованих відомостей народними депутатами України Богданом Дубневичем та Євгеном Мураєвим відповідно. НАЗК встановило декларування Дубневичем за 2016 недостовірних відомостей на загальну суму понад 2,8 млн грн. За результатами перевірки декларації, поданої Мураєвим за 2015 рік, встановлено недостовірні відомості на суму понад 980 тис. грн.

Автор:
https://www.slovoidilo.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)