Депутат облради зводить рахунки з головним патрульним

19 Квітня 2017, 10:15
башта1

Депутат Тернопільської облради, «свободівець» Олександр Башта, очевидно, вирішив звести рахунки з очільником Тернопільської патрульної поліції Володимиром Струком. При цьому, скориставшись своїм поважним статусом.

Олександр Башта (на фото зліва) вимагає, аби начальник патрульної поліції публічно прозвітував перед депутатським корпусом облради про виконану роботу. Зробити це, на переконання депутата, він має на найближчій сесії облради. У своїй ініціативі «свободівець» заручився підтримкою колег не тільки зі своєї фракції.

Очевидно, таким чином він зводить рахунки або ж просто міряється силами з поліцейським. Не виключено, що під час звітування Струку планують влаштувати допит і згадати всі «гріхи». А бурхливе обговорення може забезпечити відомий своїми критичними виступами депутат Башта.

Варто зауважити, що між депутатом та головним патрульним Тернополя уже давно існує конфлікт. Як повідомляють місцеві ЗМІ, все почалося з того, що патрульні зупинили депутата облради, коли той порушив правила дорожнього руху. Останній не тільки не визнав своєї провини, а й зчинив скандал. Перепалка вийшла далеко за межі словесної і він навіть зірвав з одного з патрульних шеврони.

На місце події виїхав керівник тернопільської поліції Володимир Струк. Та залагодити конфлікт з депутатом-скандалістом не вдалося. І це при тому, що після інциденту поліція замовчувала цю історію і не надала конфлікту публічного розголосу.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?