Чим займається Волинська ОДА замість ремонту та очистки доріг

9 Січня 2019, 16:08
original-f1aabd15fc821fec63237ea16623bd81

Волиняни скаржаться на те, як у області виконується чищення доріг від снігу. А також на те, що під шаром снігу зовсім не видно ям, в котрі потрапляють водії, що призводять до пробивання коліс та псування їхнього майна.

Відео про стан дороги опублікував у соціальній групі “Теревені про Луцьк” у Facebook Ivan Ivanovich.

Чоловік, рухаючись в село Кременець розміщене біля районного центру м. Рожище, зафіксував, як на трасі Луцьк-Ковель безліч ям.

“Навіщо нам такий губернатор, такі комунальні служби? Снігу трохи впало, ти намагаєшся об’їхати ямку, тебе починає заносити, і в кращому випадку ти вирівняєшся. А в гіршому − викине з дороги”, − зазначає водій.

“Мені б хотілося б, посадити нашого “милого” губернатора і комунальників на їхні автівки та проїхатись вночі по дорозі Луцьк-Ковель. Вони так рекламують ту дорогу, так говорять що роблять її! Та дорога, що не зробленна − просто жах! Нова дорога просто не розчищенна, а тут просто “рулєтка” коли їдеш вночі. Ти або запригуєш в яму і залишаєшся без колеса, або мусиш виїзждати на зустрічну смугу, де можна зіткнутись лоб в лоб, або влітаєш у кювет!”, − обурюється чоловік.

Відео можна переглянути ТУТ.

Автор:
http://p-p.com.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?