Частина депутатів хочуть відкликати голоси щодо звільнення Луценка

29 Грудня 2017, 13:04
11.1-3

Частина депутатів обласної ради від БПП-Солідарність, які на сесії 22 грудня підтримали звернення щодо звільнення Генерального прокурора Юрія Луценка, намагаються змусити голову облради Віктора Овчарука не підписувати це рішення.

Нагадаємо, що серед тих, хто підтримав звернення до керівництва держави, були представники БПП: Петро Гадз, Олександр Самсоненко, Олег Крижовачук, Микола Пилипів та Володимир Іванишин.

26 грудня депутат Петро Гадз звернувся до суду з вимогою заборонити голові Тернопільської обласної ради підписувати та публікувати рішення. 28 грудня в окружному адміністративному суді відбулося засідання щодо забезпечення позову.

Самого Петра Гадза на засіданні не було, а його представник пояснив наступне:

«Дане питання не було включено у порядок денний, не опрацьоване комісією та не рекомендоване до прийняття чи відхилення сесією обласної ради. Крім того, при голосуванні Петра Гадза не було у сесійній залі фізично. Яким чином система зарахувала його голос, йому не відомо».

Не секрет, що усі депутати належать до провладної політичної партії, тож інцидент, коли свої ж підтримали звільнення Луценка не залишився поза увагою керівництва партії. Ймовірно, воно й рекомендувало подати позов до суду. 

Можна було б повірити, що кнопка помилково спрацювала в одного депутата, але одразу в п’ятьох – цей факт видається дуже сумнівним.  У підсумку суд залишив заяву про забезпечення позову без розгляду. Ухвала суду депутати можуть оскаржити.

Нагадаємо, що у день сесії на прохання депутатів з фракції БПП, голова облради Віктор Овчарук кілька разів ставив питання про повернення до голосування щодо звернення про відставку Луценка, однак жодного разу це рішення не набирало необхідної кількості голосів.  

До слова, звернення Тернопільської обласної ради про відставку Генпрокурора Юрія Луценка немає жодної юридичної сили і, швидше за все, буде проігноровано вищим керівництвом країни, як і багато інших подібних заяв вищого представницького органу Тернопільщини.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Йозеф Швейк

    29/12/2017

    Налякали чи зацікавили???

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?