Було ваше – стало наше: мерія Тернополя може привласнити безгосподарне майно

27 Грудня 2017, 20:05
1

Виконавчий комітет затвердив порядок взяття на облік безхазяйних рухомих речей та прийняття таких речей у комунальну власність територіальної громади Тернополя. У рішення ідеться про безхазяйні рухомі об’єкти, власник яких не з’явиться впродовж шести місяців.

Після надходження повідомлення про наявність безхазяйного рухомого майна виконавчий комітет Тернопільської міської ради протягом місяця вживає заходи щодо встановлення власника майна, направляє запити у відповідні служби для з’ясування наявності реєстрації права власності на будівельні матеріали, права користування об’єктом та ін. Далі, після шести місяців з дня взяття на облік безхазяйного рухомого майна, відповідне управління звертається в суд із заявою про передачу об’єкта у комунальну власність територіальної громади Тернополя.

До слова, у порядку вказано, що не може бути визнано безхазяйним майно, власник якого відомий, але в цей час невідомо, де він знаходиться, а також майно, яким користуються члени сім’ї, родичі власника чи яким управляють інші особи за дорученням власника.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?