Будівництво готелю на бульварі Петлюри – незаконне!

12 Травня 2017, 14:41
DSC_0613

Тернопільському ДемАльянсу вдалось отримати чергові документи, які підтверджують незаконність продажу земельної ділянки на бульварі С.Петлюри під будівництво готельного комплексу.

Згідно документу, уся надана під будівництво територія є бульваром. Надання земельної ділянки проводилось без необхідної процедури громадських слухань. Як зазначено у плані зонування Тернополя, на бульварі заборонено будівництво таких об’єктів як готель. Окрім того, чиновники міської ради продали і частину прибудинкової території житлового будинку №2 по вул.15 Квітня без згоди на вилучення.

Про ці порушення законів і будівельних норм було вказано головному архітектору міста Василю Бесазі, проектанту і замовнику Журавлю А.Р. на архітектурно-містобудівній раді. Радою запропоновано зняти з розгляду це питання та надати забудовнику іншу ділянку, уже без порушень українського законодавства в мікрорайоні «Північний». Також запропоновано розглянути можливість розміщення об’єкту за межами бульвару.

Незважаючи на очевидне, міський голова Сергій Надал та його підлеглі, зокрема заступниця міського голови Вікторія Остапчук, головний архітектор Тернополя Василь Бесага, начальник міського відділу держархбудконтролю Михайло Горішний не хочуть виявляти жодних порушень і стверджують, що громадських слухань не потрібно.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Doctort

    31/05/2018

    Шкода що гроші зарас роблять з людей. А де наша совість. Всі їдять і не можуть наїстись

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?