Богдан Брич – більше не радник Барни

7 Березня 2018, 10:06
брич

Герой Євромайдану, волонтер, а нині голова Гаїв-Шевченківських Богдан Брич більше не радника голови Тернопільської ОДА Степана Барна з питань поранених майданівців та учасників АТО. Про це він повідомив після силового розгону наметового містечка під стінами Верховної Ради України.

З 2015 року Богдан Брич – учасник Революції Гідності, член «Ініціативної групи поранених на Майдані», волонтер та громадський активіст, взяв на себе особисту відповідальність за впровадження змін в Україні та реалізацію завдань, поставлених Майданом. Обраний сільським головою села Гаї-Шевченківські Тернопільського району.

– Під час нагородження мене та моїх побратимів орденами «За мужність III ступеню», я звертався до Вас, пане Президенте, із надією на розуміння. Народ України очікує, що Ви станете нашим Лі Куан Ю, Нельсоном Манделою, Махатмою Ганді, тобто, тим лідером, справжнім Батьком Нації, під керівництвом котрого наша держава зможе здійснити стрімкий економічний прорив та стати в один стрій з країнами Європейської спільноти, де основоположними принципами існування соціуму є демократія і права людини. Та, після подій, що відбулись 3 березня у наметовому містечку під стінами Верховної Ради України, всупереч «Закону України про Національну поліцію» та усім людським нормам, брутально, та невиправдано жорстоко було побито і публічно принижено людську гідність та честь моїх побратимів, що стояли разом зі мною на Майдані, та стримували російську агресію на сході нашої країни. Відтак, вважаю неможливим та позбавленим сенсу моє перебування на посаді радника голови обласної адміністрації з питань поранених майданівців та учасників АТО на громадських засадах, – йдеться у заяві Богдана Брича.

Водночас, Герой Євромайдану обіцяє і далі допомагати всім, хто потребує його підтримки та порад.

Свою громадську позицію у цьому питанні проявили й інші впливові в краї майданівці, волонтери та учасники АТО. Так, Дмитро Гайдуцький та Дмитро Гайтко повернули назад грамоту від президента Петра Порошенка «За гуманітарну участь в антитерористичній операції». Її вони вчора передали наміснику Президента на Тернопільщині Степану Барні.  

 

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?