Барна розчаровує свого радника?

10 Липня 2017, 11:37
брич

Учасник Революції Гідності, житель Тернопільщини Богдан Брич поширив на своій сторінці у Фейсбук повідомлення, у якому розкритиковано голову Тернопільської обласної адміністрації Степана Барну. Очевидно, радника очільника області не залишило байдужим повідомлення про те, нібито Барна оприлюднив фальшивий фотозвіт.

Нещодавно у кількох інтернет-виданнях Тернопільщини з’явились гострі повідомлення, у яких розкритиковано Степана Барну. Спершу він нібито розважався з екс-регіоналами, потім – начебто оприлюднив фальшивий фотозвіт з рейду рибохорони.

Ці новини викликали ажіотаж, зокрема, серед активістів. Не залишився осторонь і радник голови ТОДА Богдан Брич, який теж поширив на свої сторінці це інформацію з підписом «Нннда…».

З цього можна зробити висновок, що зміст повідомлення дещо розчарував «майданівця».

Як повідомляв «Репортер», що у лютому цього року Богдана Брича призначено радником голови Тернопільської обласної державної адміністрації на громадських засадах.

Богдан Брич – учасник Революції Гідності.  18 лютого 2014 р. був поранений. Після довгого лікування і реабілітації створив ГО «Майдан Тернопіль». Восени 2015 р. Богдан Брич став головою села Гаї Шевченківські, що межує з обласним центром.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?