Барна і яйця: активістам загрожує тюрма

13 Вересня 2018, 20:23
Барна1

Трьом активістам ГО «ВО «Автомайдан» вручили обвинувальні акти. Ще у  липні 2017 року вони закидали яйцями народного депутата від фракції «Блок Петра Порошенка» Олега Барну. Про це повідомив у Facebook один із підозрюваних Сергій Хаджинов.

«Отримали сьогодні обвинувальний акт за насильство над державним діячем (від 4 до 7 років) депутатом Олегом Барною. Група з 10 слідчих головного слідчого управління більше року розслідувала цю складну справу і за рік встановила, що депутат дійсно отримав побої від курячого яйця», – написав він.

«Спочатку розслідування йшло мляво, але після поїздки Автомайдану до будинку генпрокурора Луценко все пішло значно веселіше», – йдеться у повідомленні.

В опублікованому документі зазначається, що 6 вересня  обвинувальний акт вручено Сергію Хаджинову, Олегу Пушаку та Богдану Мельнику. Їм інкримінують ч. 2 ст. 346, ч.2 с. 345-1 КК України – погроза або насильство щодо державного діяча та погроза або насильство щодо журналіста.

Постраждалим у справі є народний депутат Олег Барна. За даними слідства, 13 липня біля Верховної Ради, де планувалось голосування за зняття недоторканності з низки депутатів за поданням генпрокурора, зібрались політики та активісти. Зазначається, що в той час, коли Барна йшов до будівлі парламенту, йому почали лунати погрози заподіяти шкоду здоров’ю, після чого вказані автомайданівці «вирішили спричинити йому побої шляхом нанесення ударів, у тому числі, використовуючи заздалегідь заготовлені курячі яйця».

У документі вказано, що Хаджинов вдарив Барну яйцем по плечу, а Мельник і Пушак – яйцями по голові, що було умисним нанесенням шкоди державному діячу за попередньою змовою.

У свою чергу, активіст Автомайдану, а нині член Ради громадського контролю Національного антикорупційного бюро Сергій Хаджинов заявляв «Українській правді», що Барна кілька разів проходив через їхній блокпост.

«Яйця в нього полетіли тільки тоді, коли він почав ображати людей. Він говорив, що присутні – не народ, не його виборці, що він голосує так, як хоче. Він поводився дуже зухвало. Ми приготували яйця як прояв народного гніву. Не зеленку, не якісь палки, а просто яйця», – сказав Хаджинов.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?