Атовці заявили про причетність “Самопомочі” до перешкоджання отримання ними землі

9 Листопада 2018, 9:50
ato-dobrovoltsi

Два випадки перешкоджання в отриманні земельних ділянок воїнами АТО зафіксовано у Львівській і Тернопільській областях. І в обох зацікавленою стороною виступили представники партії «Самопоміч».

Так, міська влада Пустомитів та фракція “Самопоміч” у Пустомитівській міськраді перешкоджають отриманню учасниками АТО земельних ділянок поблизу озера у селі Наварія, що біля Львова. Про це повідомив учасник спілки воїнів АТО Пустомитівського району Юрій Качмар.

Воїн зазначив, що земельні ділянки учасникам АТО виділили з дотриманням усіх необхідних норм. Але один із бізнесменів вирішив спорудити там ресторани та інші об’єкти і вчиняє провокативні дії разом із мером Пустомит і перешкоджає в отриманні відповідної землі атовцям. Також Юрій Качмар додав, що до цієї ситуації причетна політисила “Самопоміч”, що представлена у міській раді Пустомитів. “Самопоміч”, якщо вам треба землі, то йдіть на війну! Якщо вернетеся звідти, то вам теж дадуть. А не брудом поливати людей, яких ви навіть не бачили!”, – сказав воїн.

Дещо схожа ситуація трапилася і на Тернопільщині. Учасники АТО з Малого Ходачкова та Костянтинівки Тернопільського району обурені тим, що їхні землі приватизовують чужі люди – чиновники, прокурори та адвокати. Біля їх сіл вже розділили більше 120 гектарів землі. У той час, коли атовцям із цих населених пунктів пропонують у кращому разі землі на трясовині. До цієї оборудки, заявляють воїни, безпосередньо дотичний голова сільської ради Малого Ходачкова Володимир Береза, котрий є членом партії «Самопоміч».

У 2015 році Береза балотувався в Тернопільську районну раду від цієї партії, а також йшов від «Самопомочі» на посаду голови сільської ради.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)