Асфальт не зрушився. Барна затягує ремонт доріг до культурних пам’яток

6 Грудня 2017, 20:46
барна

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна не виконав свою обіцянку щодо якісного ремонту доріг у с. Кривче і на гору Бона в м. Кременець.

Покращити шляхи до туристичних родзинок області, а саме до руїн Кременецької Фортеці та до Кришталевої печери, очільник пообіцяв ще 3 листопада 2016 року, повідомляє «Слово і Діло».

Як зазначав Барна, відродження архітектурних пам’яток повинно відбуватися не конкретно в рік культурної спадщини, а напередодні.

Однак, як бачимо, з моменту обіцянки минуло більше року, і незважаючи на кошти, виділені Фондом регіонального розвитку, заявлений ремонт шляхів до культурного надбання області так і не розпочався.

Таким чином, очільник Тернопільської облдержадміністрації досі не виконав власну обіцянку.

«Слово і Діло» змінить статус обіцянки у разі, якщо Степан Барна таки здійснить обіцяний ремонт доріг в області до кінця 2017 року.

Нагадаємо, раніше тернопільский губернатор не впорався з обіцянкою щодо завершення ремонтних робіт на автодорозі Тернопіль-Львів.

Слід також зазначити, що згідно з моніторингом «Слова і Діла», Барна дав 88 обіцянок, 32 з яких виконав, а 21 – провалив. Рівень його відповідальності – 36%. У рейтингу відповідальності голів обласних адміністрацій він на 11-й сходинці.

Автор:
https://www.slovoidilo.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?