«Алігатор» відмовився перевіряти якість води

12 Жовтня 2017, 11:36
DSC_9143-91

Власники готельно-розважального комплексу «Алігатор» відмовилися надати воду зі свого басейну для проведення аналізу. Про це повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець.

Нещодавно проводилися моніторингові дослідження води в Тернополі, серед інших, досліджували воду у басейнах найпопулярніших спортивних комплексів.

– У басейни ходять наші діти, близькі та знайомі. Вода повинна відповідати нормам «питної». У нас було бажання серед інших басейнів, провести такі дослідження і в «Аквапарку». Щоб взяти воду на аналіз у «Алігаторі», потрібно зайти через певний пункт проходу, охорону тощо. Ми ж не могли туди прориватися! З нашого боку фірмі «Акція» (власник «Алігатора») було надіслано  відповідне прохання, але чомусь їхній київський офіс нам відмовив. Вони послалися на те, що роблять періодичні дослідження у лабораторному центрі МОЗу. У своїй відповіді представник розважального комплексу повідомив, що останні такі дослідження проводилися в червні ц.р. Ми не можемо ні підтвердити цього, ні спростувати, – розповів Василь Хомінець.

Як повідомляється на офіційному сайті ГРК «Алігатор», санітарні норми на території комплексу під контролем центральних органів Міністерства охорони здоров’я України.

– Комплекс «Алігатор» протягом багатьох років здійснює свою господарську діяльність виключно з дотримання вимог чинного законодавства, в тому числі вимог санітарного законодавства. В зв’язку з цим, з метою самоконтролю та вдосконалення надання якісних послуг укладений договір з ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» на виконання платних робіт і послуг про дослідження води з басейнів та бактеріологічне дослідження води в аквапарку готельно-розважально-оздоровчого комплексу «Алігатор». На підставі даних договорів, систематично проводиться лабораторний аналіз води з басейнів ГРК «Алігатор» з метою відповідності води санітарним нормам. А саме проводиться загально-хімічний аналіз (на відповідність норм концентрації речовин: залишкового хлору, заліза, марганцю, магнію, аміно-вмісних сполук) та бактеріологічний аналіз (на наявність у воді шкідливих мікроорганізмів і бактерій) як води у басейні так і вхідної води з власної свердловини, – йдеться у повідомленні.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Алігатор

    12/10/2017

    Перш за все, з листа, наданого Держпродспоживслужбою області, для аквапарку "Алігатор" залишився незрозумілим правовий статус такого відбору води, оскільки в листі зазначалось, що це одночасно і моніторингові дослідження і захід державного нагляду і контролю. Така позиція посадових осіб Держпродспоживслужби прямо суперечить Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», а оскільки службою не було дотримано вимог зазначеного Закону, саме тому нами було прийнято рішення про недопуск. Одночасно, нами було надано результати досліджень води з басейнів та бактеріологічних досліджень води, які здійснювала Державна установа «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», останні з яких були за серпень 2017 року, а не за червень, як зазначив посадовець Держпродспоживслужбою області. Крім того аквапарк єдиний хто робить перевірку води на постійній основі у відповідних органах, та додатково щоденно (двічі на день) самостійно проводить перевірку води, професійними приладами. До того ж, на офіційному сайті комплексу «Алігатор» є розділ, де на постійній основі у вільному доступі для всіх, розміщена інформація, щодо всіх проведених норм з контролю води. Дана інформація постійно оновлюється http://alligator.te.ua/205

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?