Аласанія заявив, що його могли звільнити через розслідування про діяльність Порошенка

6 Лютого 2019, 18:05
7fc573b1c923cad6

Колишній голова “Суспільного мовлення” Зураб Аласанія повідомив, що на нього чинили тиск з вимогою закрити програму журналістських розслідувань “Схеми”.

Про це Аласанія розповів в інтерв’ю виданню “Страна.ua”.

Екс-голова повідомив, що від нього деякі з членів наглядової ради вимагали закриття програми, хоча цього вони робити не можуть.

Аласанія вважає, що програма “Схеми” стала причиною невдоволення його роботою, оскільки журналісти неодноразово досліджували справи Порошенка та інших чиновників.

“Вимагають розірвати договір. Не продовжувати. Або не підписувати контракт. “Ти ж пам’ятаєш, що у тебе через місяць починається розгляд бюджету в парламенті?”, “Ти ж пам’ятаєш, що у тебе на шиї компанія висить?”, “Хочеш розмовляти – прибери. Тоді почнемо розмову”, –  підкреслив екс-голова.

Ім’я співрозмовника екс-голова не озвучив, проте додав, що не мав заступництва міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

“Авакова я знаю більше 15 років, ми товариші. Але це ніколи не мало значення в роботі. Я не просив Авакова відпустити мене, якщо мене ловили на дорозі ДАІшники. Так і він не може нічого сказати мені з приводу моєї роботи”, – говорить Аласанія.

Автор:
https://vgolos.com.ua

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Анатолий

    06/02/2019

    Имена тех, кто требовал закрытия "Схем ." Деякі - это абстракция. Не сиди на двух стульях. Зураб, озвучь фамилии, должности и от кого пасутся. Тогда будет честно, тогда это гражданская позиция.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?