Активісти вимагають у Барни звільнити його “будівельного” підлеглого

13 Лютого 2017, 11:46
1ea9d7e0-9d76-4ba7-bc3c-215354f2377d

У процесі моніторингу діяльності начальника управління капітального будівництва Тернопільської ОДА Віктора Кузяка, активісти Тернопільського осередку ВО «Автомайдан» виявили факти неефективного використання бюджетних коштів. Судіть самі…

Частина 1. Дбайливий закупівельник

– Віктор Кузяк (на фото по центру) за один день, 27 грудня 2016 року, освоїв силу-силенну бюджетних коштів на закупівлю обладнання та інвентарю для Тернопільської університетської лікарні. Все б нічого, якби ціни, відповідно до ринкових, не були завищені майже у 2 рази! Внаслідок завищених цін, УКБ заплатило постачальникам на 261,3 тис. грн. більше, ніж пропонують постачальники. Крім того, останні були готові запропонувати додаткову знижку від 5% до 10% від ціни в прайс-листі, а це ще близько 40 тис. грн. економії, – зазначають активісти «Автомайдану».

Крім цього, управління Кузяка розподілило предмети закупівлі так, щоб обійти систему Prozorro.

Проте і цього Кузяку видалось замало. До вартості закупленого обладнання та інвентарю партнери включили суму єдиного податку 5%, який повинен сплачувати постачальник. Таким чином, УКБ заплатило додатково 37,2 тис. грн.

Частина 2. Супер майстер

Швидкість роботи підрядників, що виконують будівництво та капітальні ремонти на замовлення Кузяка, можна порівняти тільки з надможливостями супермена.

Договір на будівництво плавального басейну Козівської школи укладений 20.12.2016 року, а вже 22.12.2016 року УКБ підписало акт виконаних робіт. А вам слабо збудувати басейн за 2 дні? А освоїти 3 млн. грн для його будівництва за 2 дні, які оплачені виконавцю робіт в повному обсязі. Або ще: договір на реконструкцію водопостачання центральної частини смт. Козова укладено 22.12.2016 р. Цього ж дня підписано акт виконаних робіт на загальну суму 323 тис. грн. Вдумайтеся, за 1 день зробити реконструкцію водопостачання. Зранку підписали договір, а на вечір – па-бам – реконструкцію зроблено. Погодьтеся, таке під силу тільки супермайстру Кузяку, – повідомляють активісти «Автомайдану».

«Автомайданці» переконані, що голова ТОДА Степан Барна має звільнити начальника УКБ Віктора Кузяка.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?