Поліціянт Василь Мокрицький захищає валютчиків і уникає переатестації?

3 Червня 2016, 20:58
PM556image002

Про це в неофіційних розмовах стверджують працівники Національної поліції Тернопільської області. За їхніми словами, своє майбутнє підполковник вже вирішив за 50 000 доларів.

Василь Євгенович Мокрицький обіймає посаду начальника Управління захисту економіки в Тернопільській області Департаменту захисту економіки Національної поліції. До цього працював спершу заступником, а потім – начальником УДСБЕЗ області.

За словами його колег, підполковник знайшов спосіб уникнути провалу на переатестації, а також має намір потіснити на посаді самого в.о.начальника ГУНП в області Олександра Богомола.

«Мокрицький завіз у Київ 50 000 доларів і йому порадили не їхати на атестацію, а захворіти. А потім в індивідуальному порядку приїхати і все буде в порядку. Він так і зробив», – шепочуться в кулуарах Нацполіції і додають: Мокрицький не приховує, що прагне зайняти найвище крісло у своїй структурі.

– «Мокрий» (таку кличку дали підполковнику товариші по службі, – авт.) давно розказує, що Богомол у нього ручний, бо він йому серйозну «долю» заносить від кришування валютчиків. Навіть Струк (начальник тернопільської патрульної поліції, – авт.) і його підлеглі не чіпають мінял на автовокзалі, бо вони під захистом у “Мокрого”, – розповіли «Репортеру». – А ще він порішав своє майбутнє призначення через Апостола (Михайло Апостол – народний депутат України, радник міністра МВС Арсена Авакова, – авт.) і пообіцяв йому вирішення будь-яких питань.

За Василем Мокрицьким шлейф гучних скандалів тягнеться ще від часів Революції Гідності. Ще у 2014 році тоді ще першого заступника начальника Департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в області проста жителька Кутківців Віра Горохівська звинуватила у відвертому розкраданні елітних земель у припарковій зоні.

Там він збудував собі своє міні-Межигіря з «хонкою», парком та спортивним майданчиком (на фото внизу). Навіть дійти до брами досить важко: там постійно чергують кілька кремезних чоловіків. Жінка з 2007 року безуспішно шукає справедливості у прокуратурі та судах, адже для Мокрицького «вкраяли» ділянку за рахунок її землі.

А колеги Мокрицького розповідають досить цікаві історії про його діяльність.

Цей правоохоронець у часи Майдану став ледь не головним соратником колишнього начальника обласної міліції Віктора Сака. Мокрицький активно фабрикував кримінальні провадження проти активістів Євромайдану. За часи своєї «професійної діяльності» він встиг створити у Тернополі свою міні-бізнес-імперію, яка включає мережу аптек і хімчисток, ресторан, продовольчу та автогуртівні. Під крилом цього борця з економічними злочинами активно працювали одразу три салони ігрових автоматів, незаконні кар’єри та цехи з розливу сурогатної горілки.

Василь Мокрицький не раз отримував земельку від міської влади. Спочатку 10 сотих від мера Романа Заставного, а потім ще стільки ж – від Сергія Надала. Земельні ділянки Василя Мокрицького також є і в Смиківцях (одразу за позначкою «Тернопіль»), і в Мишковичах (об’їзна), і в Байківцях. Хто і за які послуги так розщедрився – невідомо.

Не мав би жалітися міліціонер і на житлові умови. Адже у його тещі у 2003 році з’явилася трикімнатна квартира, а через шість років міська рада, як начальнику міського УБЕЗ, надала ще одне житло на 110 квадратних метри. Цього разу – по вулиці Лучаківського.

Однак у декларації Мокрицького за 2014 рік вже значиться зовсім інше майно – 94,7 кв. м квартири, гараж на 42,8 кв.м, автомобілі Mercedes-Benz 180C та Nissan X-Trail.

Один із колишній міліціонерів анонімно розповів журналістам про регулярний збір данини із місцевих підприємців Василем Мокрицьким.

«Увесь час, що він тут працює, Мокрицький тероризує бізнес Тернополя. Наприклад, із директорів ринку отримує щомісяця від 300 до 700 доларів. Усі ресторани приймають його безкоштовно», – розповів чоловік.

Колишній міліціонер стверджує, що підлеглі Мокрицького щомісяця повинні здавати начальнику певну суму, залежно від району міста, – від 5-ти до 8 тисяч гривень. Інакше – догана.

Ось такий перевертень у погонах має всі шанси очолити головне управління Нацполіції в області. І жодні люстрації та переатестації йому не стануть на заваді, допоки «Мокрий» матиме чим їх перекупити.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (2)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • “Автомайдан” показав маєток начальника тернопільського УДСБЕЗ Василя Мокрицького (відео) – Погляд

    01/09/2016

    […] Боячись, що комп’ютер визначить справжній рівень знань Василя Євгеновича під час тестування, а також через небажання зустрітися із представниками громадськості в атестаційних комісіях, Мокрий просто проігнорував процес атестації. Детальніше про способи та засоби які використовував Василь Євгенович читайте тут (http://reporter.net.ua/news/47264673287r8u90i9584yt848). […]

  • “Автомайдан” показав маєток начальника тернопільського УДСБЕЗ Василя Мокрицького (відео) | Новини Тернополя

    02/09/2016

    […] Боячись, що комп’ютер визначить справжній рівень знань Василя Євгеновича під час тестування, а також через небажання зустрітися із представниками громадськості в атестаційних комісіях, Мокрий просто проігнорував процес атестації. Детальніше про способи та засоби які використовував Василь Євгенович читайте тут (http://reporter.net.ua/news/47264673287r8u90i9584yt848). […]

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?