Тернопільська школа мистецтв отримала нового керівника

5 Жовтня 2017, 19:06
DSC02056

Тернопільська експериментальна школа мистецтв імені Ігоря Герети отримала нового керівника. Заклад очолила Марія Гудима.

Як стало відомо «Репортеру», голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук підписав розпорядження, відповідно до якого заступника директора школи Наталію Орос увільнено від обов’язків в.о. директора, а на цю посаду призначено Марію Гудиму (на фото).

Додамо, що протягом останнього року експериментальна школа мистецтв перебувала в епіцентрі уваги. Зокрема, через приміщення закладу. Наявних площ школі не вистрачає, тож адімінстрація просить надати додаткові.

З цього приводу батьки зареєстрували на сайті обласної ради петицію щодо передачі школі приміщення обласної бібліотеки. Зважаючи, що вона перебуває у державній власності, депутати не дали на це згоду.

Поряд з тим, обласне управління освіти проводило перевірку навчального закладу і виявило чимало порушень в організації навчального процесу та роботі адміністрації школи. Цілком ймовірно, що саме це і стало причиною кадрових рішень.

Марія Гудима відома у Тернополі як організатор Днів моди. До цього часу працювала на посаді заступника начальника – начальника відділу культури, охорони культурної спадщини управління культури ТОДА, заступником директора з навчально-методичної роботи обласної школи мистецтв.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?