НАБУ перевірить депутата-порошенківця з Львівщини на предмет корупції

8 Лютого 2019, 13:48
Дубневич

НАЗК у декларації народного депутата із Львівщини Богдана Дубневича (фракція «БПП-Солідарність») виявило порушення, що можуть свідчити про корупцію.

Як повідомляє прес-служба НАЗК, інформацію про те, що у декларації Богдана Дубневича за 2016 рік можуть бути неправдиві дані, відомству надали правоохоронці, громадські організації та інші джерела. Водночас, інформаційне агентство ЗІК стверджує, що повідомлення про корупцію Богдана Дубневича до НАЗК надійшло саме він них. У ньому, зокрема, йшлося, що в е-декларації нардепа за 2016 рік не внесені відомості про частки у підприємствах, що належать дружині декларанта Тетяні Дубневич. Йдеться про ТОВ «Глинянська Вежа» (ресторан «Панська чарка») та ТОВ «Джеб» (ресторан «Дель Песто»).

Тепер цією справою займатиметься НАБУ.

Нагадаємо, у декларації за 2017 рік Богдан Дубневич з дружиною вказали 52 квартири, 12 будинків, понад 300 земельних ділянок, 11,5 млн. грн. доходів та понад 2 млн. доларів активів. У 2016 році суми були ще більшими.

У серпні 2018 року НАБУ також підозрювало братів Богдана та Ярослава Дубневичів (обидва з БПП) у тому, що вони витрачають значно більше, ніж офіційно заробляють.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?