Головний аграрій краю подав у відставку?

22 Червня 2017, 17:41
Луй

Напередодні переджнив’я, напевно, наслідуючи приклад свого прямого начальника міністра Мінагрополітики України Тараса Кутового, заяву на звільнення із займаної посади за  власним бажанням написав директор Департаменту  агропромислового розвитку і продовольства Тернопільської ОДА Віталій Луй.

Як стало відомо, з добре інформованих джерел, пан Віталій вже давно мріяв розпрощатися з кріслом головного аграрія  краю, в якому перебував більше року, пише tenews.

Віталій Юрійович був перспективним керівником. В основі його діяльності були головні засади розвитку на селі і створення кооперативів, дрібних та середніх сільгосппідприємств, підтримка фермерів і тваринницької галузі. Він виступав активним поборником похідних галузей – бджільництва, рибництва, створення сімейних ферм.

Як повідомляв «Репортер», нещодавно голова Тернопільської обласної адміністрації Степан Барна заявив, що незадоволений роботою Департаменту агропромислового розвитку, який очолює Віталій Луй. Мовляв, робота Департаменту зводиться до збирання показників – зменшено або збільшено.

Нагадаємо, лише минулого року Департамент агропромислового розвитку ТОДА очолив Віталій Луй, який замінив на цій посаді «свободівця» Олега Напору. Пан Луй на державу почав працювати ще в далекому 2006 році. Тоді він у 23 роки отримав пропозицію від міського голови Романа Заставного (на початку його каденції) очолити управління економічного розвитку міської ради. Але незадовго Луй залишив муніципалітет і перейшов на роботу спершу в ТРЦ «Подоляни» (курував розважальною частини центру), а потім був один з менеджерів агрохолдингу «Мрія». Знаходячись постійно в орбіті Романа Заставного, молодий фахівець з приходом до керівництва областю Степана Барни, отримав запрошення очолити знайомий йому аграрний напрямок в обласній адміністрації.

Автор:
http://www.tenews.org.ua

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Богдан

    22/06/2017

    Такий аграрій ,як я балерина.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?