«Будівельний» підлеглий Барни відбувся легким переляком

6 Липня 2017, 20:03
Кузяк

Депутати Тернопільської обласної ради та активісти так і не заслухали звіт начальника управління та містобудуванння ТОДА Віктора Кузяка. Формально – у них просто не вистачило на це часу. Тож звіт перенесли на наступне засідання.

Близько дев’яти годин (з перервами) тривало засідання Тернопільської облради. Однак дійти до питання звіту Віктора Кузяка, яке чекали активісти, їм не вдалося.  Щоправда, його діяльність опосередковано обговорили під час теми ефективності комісії з відбору проектів, які фінансуються за кошти Фонду регіонального розвитку.

Варто зазначити, що лідер «Громадянської позиції» в облраді Лариса Римар зазявила, що відповідати перед громадськістю має не тільки начальник управління, а й голова адміністрації Степан Барна. Адже без його погодження в адміністрації не приймається жодне рішення. Поведінку ради Римар назвала неповагою до активістів, бо ті майже 12 годин чекали на звітування.

Сам Степан Барна став на захист Кузяка і заявив, що він зробив більш ніж достатньо, тому не розуміє нападів в його сторону.

Додамо, що у день сесії Віктор Кузяк звітував про свою роботу на засіданні депутатської комісії, але його «слухацька аудиторія»  була не багаточисельною.

Нагадаємо, що громадські активісти звинувачують посадовця у зловживаннях та недбалості. Порушення були виявленні одразу на кількох об’єктах, де обласна адміністрації здійснювала будівельні роботи.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?