Барна і Деревляний чубляться через аеропорт

20 Червня 2017, 20:11
rada

Як повідомляє сайт “Політерно”, в Тернопільській ОДА назріває гучний скандал, пов’язаний з перерозподілом фінансування інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку за рахунок Фонду регіонального розвитку (ФРР).

Зокрема джерело в обласній раді повідомило про те, що перший заступник голови Тернопільської обласної ради Василь Деревляний вчергове звернувся до голови ОДА Степана Барни із проханням надати оціночні відомості в зв’язку з тим, що пролобійовані головним “батьківщинцем” об’єкти (Тернопільський аеропорт і Свято-Троїцький духовний центр ім. Д. Галицького) не включені до фінансування з ФРР.

Василь Деревляний повідомив “Політерно”, що проблема справді має місце. Зокрема, йдеться про факт зловживання службовим становищем головою ОДА Степаном Барною (тиском на членів комісії) і навіть про фальсифікацію документу.

Василь Деревляний розповів, що кожен член регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестпрограм та проектів регіонального розвитку ставив індивідуальну оцінку кожному проекту по п’яти пунктам і в кінці підписував відомість. Вона не є засекреченою і відкрита для ознайомлення. Що цікаво, сама комісія складається з чиновників на пряму підпорядкованих очільнику області (документ додається), а тому не дивно, що всі її члени поставили однакові оцінки по зазначеним об’єктам і так, як він їм вказав.

Також політик додав, що до вказаних подій голова ОДА обіцяв зробити пріоритетними об’єкти аеропорту. Адже не перший рік навколо нього вирують дискусії і ламаються списи представників різних політичних груп. Свого часу на одному із засідань Степан Барна підтримав заяви Деревляного щодо необхідності фінансування зазначених об’єктів за рахунок ФРР. Та коли справа дійшла до конкретних дій, перед комісією було поставлено завдання сфальсифікувати оцінки даних об’єктів.

А у своїй відповіді на звернення Василя Деревляного очільник області вказав на те, що зі змісту звернення не вбачається, що запитувана інформація прямо чи опосередковано пов’язана з його депутатською діяльністю, що саме по собі звучить досить дивно.

“Політерно” проінформували, що коридорами ОДА і облради ходять чутки щодо звернення до силових структур по факту фальсифікацій оцінювання членами комісії об’єктів, що потребують фінансування.

Надіємось в найближчий час почути версію подій і від Степана Барни. Адже тернополянам навряд чи хотілось би, щоб від політичних ігрищ губернатора, а все вказує на політичний підтекст з огляду на партійну приналежність першого заступника облради, страждали інтереси громади. А Тернопіль давно заслужив на те, аби мати свій власний аеропорт з розвинутою інфраструктурою.

Автор:
https://politerno.com.ua

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • ганна

    21/06/2017

    скажи. будь-ласка. i звiдки вчитель навчився так квалiфiковано фальсифiкувати документи?

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?